Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wokół wymiany akumulatorów w nowoczesnych pojazdach istnieje wiele niejasności. Przedstawiamy garść informacji na temat wyzwań, przed jakimi możesz stanąć i sposoby radzenia sobie z nimi.

Kody nie zawsze potrzebne

Niektórzy producenci po wymianie akumulatora wymagają wprowadzenia jego kodu do komputera pokładowego. W wielu przypadkach podanie dowolnego numeru zakończy się powodzeniem. Urządzenie Exide BRT-12 posiada wbudowaną bazę wielu gotowych kodów oraz w większości przypadków potrafi ono odzyskać ostatni wprowadzony kod.

Komunikat o błędzie na desce rozdzielczej

Kiedy zajmujemy się samochodem, na tablicy rozdzielczej często wyświetlają się wiadomości informujące o wystąpieniu błędu. W przypadku akumulatorów komunikat taki pojawia się wtedy, kiedy konieczna jest jego wymiana.

Po podłączeniu nowego akumulatora komunikat może w dalszym ciągu wyświetlać się na tablicy rozdzielczej do czasu, aż system nie zarejestruje operacji wymiany. System można zaktualizować przy pomocy odpowiednich urządzeń diagnostycznych lub narzędzia Exide BRT-12, a komunikat powinien zniknąć.

Firma Exide opracowała program, który pomaga warsztatom, serwisom i punktom sprzedaży  zaoszczędzić pieniądze  i maksymalnie wykorzystać posiadane przez nie technologie. Przygotowaliśmy dwa rozwiązania, każde z nich dostosowane do Twojego biznesu i zrealizowanych już inwestycji.

Warsztaty, serwisy i punkty sprzedaży  wyposażone w urządzenia diagnostyczne. Jeżeli posiadasz już urządzenia diagnostyczne, prawdopodobnie będziesz w przyszłości otrzymywać aktualizacje oprogramowania, które pozwolą Ci wymieniać akumulatory bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.

Firma Exide chciała wykorzystać Twoje dotychczasowe inwestycje i dlatego była zdeterminowana, aby znaleźć rozwiązanie, które będzie współpracować z istniejącymi urządzeniami diagnostycznymi bez narażania Cię na dodatkowe koszty.

Warsztat, serwis i punkt sprzedaży  bez urządzeń diagnostycznych

Warsztaty, serwisy i punkt sprzedaży, które nie posiadają urządzeń diagnostycznych mogą nabyć narzędzie Exide BRT-12 pozwalające na wymianę akumulatorów. Daje ono możliwości, których potrzebujesz za cenę, na którą możesz sobie pozwolić.

Exide Ulotka BRT12

Nasze dane

 

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !