Oszczędzaj za każdym razem, gdy wsiądziesz za kierownicę samochodu. Jak to możliwe? Odpowiedzią jest Eco Driving i jego zasady. Dzięki nim możesz zmniejszyć wydatki na paliwo nawet o 20%, a to nie jedyne korzyści.

 

Jak to możliwe? Musisz po prostu przyswoić sobie wszystkie zasady jazdy w stylu eko, a następnie przestrzegać ich niczym znaków na drodze. Jednak zanim to uczynisz, zadbaj o stan techniczny swojego auta. Dlaczego? Bo z nim jest jak z ludzkim organizmem, w którym np. ból zęba wpływa na Twoje samopoczucie. I tak na przykład zbyt niskie ciśnienie opon powoduje wzrost zużycia paliwa oraz pogarsza przyczepność. Niesprawne amortyzatory wpływają negatywnie na właściwości jezdne, a filtry powietrza czy paliwa niewymienione na czas - obniżają osiągi silnika. Dopiero gdy powyższe elementy są w należytym stanie, możesz myśleć o wdrożeniu w życie poniższych zasad.

 

biegiWrzuć wyższy bieg najszybciej jak to możliwe. 

zbateNie obawiaj się niskich obrotów.

strzaaZawsze przespieszaj dynamicznie.

wykrzyknikPrzewiduj sytuacje na drodze i jedź płynnie.

silnikkTam, gdzie to możliwe, hamuj silnikiem.

 

 

Nasze dane

ul. Lubicka 22

87-100 Toruń

  531 351 190

wyślij wiadomość


Poniedziałek - Piątek
godzina: 9:00 - 17:00
Sobota
godzina: 9:00 - 14:00


  Nasze punkty

Poznań, Luboń, Konin, Kalisz, Leszno, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Chełm, Szczecin

akumulatory toruń

 

 

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !